Wtorek godz 17:00 na boisku w Pasikurowicach

Czwartek godz 17:00 na boisku w Pasikurowicach

ISKRA PASIKUROWICE : BARYCZ SUŁÓW - TRAMPKARZE

• autor: kosa12345, 2012-09-27 15:58

ISKRA PASIKUROWICE: BARYCZ SUŁÓW

Cenne trzy punkty zostają w Pasikurowicach.

Czytaj rozwinięcie

26 września trampkarze z Pasikurowic podejmowali Barycz Sułów. Zawodnicy Dariusza Wojtasika walczyli o punkty,które mogły tylko wzmocnić pozycję młodych zawodników Iskry w lidze. Sędzia odgwizduje i rozpoczynamy !

I Połowa

Przez pierwsze minuty to Iskra grała swoje dokładne podania oraz gra w ofensywie i defensywie dawała się zauważyć. W 10 minucie Jędrzej Kosiński w chodzi w znane solowe rajdy i , gdy minął obronę wchodząc w pole karne o dziwo podał i akcje wykończył Karol Rajter dając Iskrze prowadzenie.  Żeby utrzymać wynik trzeba było wysoko kryć przeciwników oraz grać dobrze w defensywie. Po błędzie Marcela Zimkowskiego interweniuje Kosiński , lecz przy wybijaniu piłki zawodnik z Sułowa z impetem wchodzi mu w nogę , pod kostkę i na 5 minut musi opuścić boisko . Pod koniec pierwszej połowy mamy rzut wolny , wykonuje Patryk jednak bramkarz wyczuł intencje i wybronił strzał a sędzia odgwizdał koniec I połowy.

II Połowa

Po krótkiej przerwy trenerzy ustawili się na swoje stanowiska ostatnie wskazówki i zaczynamy drugą połowę. Tym razem goście przejmują inicjatywę po 5 minutach zawodnik z numerem "7" oddaje strzał z dystansu i mamy gola , który daje remis mamy 1:1. Obrona była bezradna ponieważ to środek pomocy nie wykrył zawodników przeciwnika. Napastnicy rozpoczynają i gramy dalej gra z klepki daje wyraźny efekt , kiedy to w akcji Piotrka Jasińskiego i Jędrka , Jędrek krzycząc "Moja" Jasiński zostawia mu piłkę ten zostaje faulowany od tyłu i mamy rzut wolny. Jędrek kuleje  , ale gra dalej Piotr podchodzi do rzutu wolnego i w przepięknym stylu technicznie uderza  na długi słupek pod poprzeczkę i mamy 2:1. Gospodarze długo się nie nacieszyli , ponieważ znowu atakują goście i postawa Łukasza nie była za dobra i po raz drugi strzelono mu z 30 metra. Późniejsza gra to kwestia czasu obie drużyny broniły się i atakowały. Można wychwalić w ostatnich sytuacjach Łukasza , który wybronił strzał i dwie dobitki tak jak Karola Rajtera , Jasińskiego Piotrka , Łukasza Bryje oraz Patryka . W końcowym efekcie meczu popisowy ostatni rajd robi Jędrek minął dwóch pomocników i obrońce , któremu odbija się piłka od pięty i wystawił Jędrkowi na strzał ten uderza lekko bramkarz nie widząc piłki przelatuje mu kolo ręki i piłka wpada do bramki . Wszyscy zadowoleni i sędzia odgwizduje koniec meczu.

Po ciężkim spotkaniu trampkarzy zwyciężają i zdobywają tym samym 3 punkty. Gratulacje !